Czas podsumować 2014 rok.

A, że lubię cyfry, to nie będę oryginalna i tak:

W tym roku nie przebiegnę już nawet kilometra. Zatem 2014 rok zamykam z liczbą 1683 km na liczniku endomondo.

W sumie od początku mojej aktywności z wykorzystaniem tej aplikacji dobiłam do 5513,13 przebiegniętych kilometrów, co stanowi 0,138 obwodu Ziemi, a 0,014 odległości na Księżyc. W skład tych 1683 km wchodzą 3 maratony – w Krakowie, Dębnie i Wrocławiu, dzięki którym zdobyłam Koronę Maratonów Polskich.
Samo wnioskowanie o koronę jest nudne, i to jeszcze bardziej niż bieganie 5 maratonów. Choć jestem na liście osób zweryfikowanych pozytywnie i opłaciłam wniosek, to moją “odznakę” zobaczę dopiero w kwietniu lub maju, po maratonie w Krakowie.
Nie, nie gwiazdorzę. Po prostu mam poczucie, że KMP wymaga mocnej reorganizacji.

koszulka_KMP

Ponadto mam wrażenie, że ten rok był dla mnie sportowo mocno leniwy. Towarzyszył mi głównie Leń i Regres, a niemal codziennie Niechcemiś.
Poza tym narzekam na notoryczny brak czasu, częste podróżowanie, ale za to nie narzekam na zakończenie roku przeprowadzką do Warszawy (znowu) :)

Kolejny rok powitam z postanowieniami i nowymi planami. I nawet jeśli ich nie wdrożę z dniem 01.01.2015, to już wiem, że świetny do wdrażania jest każdy miesiąc i dzień.
Rozpiska z A6W zawiśnie dziś na lodówce. Zjem jeszcze dziś ciasto, popiję alkoholem, zagryzę krakersami.
A potem będę sobie regularnie gotować zdrowe, zbilansowane posiłki, biegać, chodzić na siłownię i inne “takie, takie” :)

Macie podobnie?

Szczęśliwego Nowego Roku!

 1. RunnerKa says:

  O tak mamy podobnie :))) Gratuluję zdobycia korony maratonów!! :) Ja przymierzam się do tego już dziś i zacznę od Dębna! Powodzenia w roku 2015! :))

 2. Mikrouszkodzenia says:

  W takim razie życzę Ci jeszcze wielu kilometetrów!! :D
  Pozdrawiam i obserwuję :))) http://www.mikrouszkodzenia.blogspot.com

 3. marissa says:

  Wow, gratuluję przebiegnięcia KMP, mam nadzieję, że dostaniesz odznakę szybciej – dziwne, że tak długo trzeba na nią czekać :/

  Mimo, że twierdzisz, że rok leniwy, to biegowy wynik jest bardzo ładny! :) Mam nadzieję, że w 2015 zbliżę się do Twojego:)

  http://www.pretty-perfection.pl

 4. Witam, Po pierwsze gratuluję tylu przebiegniętych kilometrów. Po drugie życzę wytrwałości w tym roku i oby nie był dystansowo gorszy od poprzedniego!! Abyś była coraz bliżej Księżyca!!

  fitfunmamarun.blogspot.com

 5. zabiegana72 says:

  Witam serdecznie – mój Niechcemiś jest ogromny, ale staram się żeby nabrał kondycji i trochę się odchudził : ). Życzę spełnienia planów w 2015r. Fajnie, że znalazłam takie zakręcone pozytywnie biegaczki : ))) i wiem, że choć już wiosna to jeszcze wszystko przed nami… : )

 6. Katarzyna says:

  Wyniki robią wrażenie :) Ja mam sporo mniej, ale staram się :) Jak idzie w 2015?

 7. Krzysztof says:

  Cześć, będziesz jeszcze pisała? A może znajdziemy Ciebie w innym miejscu?

* - pola wymagane. E-mail nie jest wykorzystywany. Jeśli nie chcesz podać maila wpisz cokolwiek z @.